אבו עלי אקספרס

חדשות, מבזקים ופרשנות על העולם הערבי

תימכו בערוץ

טקסס: הפגנת תמיכה בפלסטינים ובעזה ונגד ישראל.

00:00
00:00
Subscribe
Notify of
guest
4 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
שלומי

מדוע אנחנו צריכים לקבל דיווח ולראות קטעים מכל הפגנה אנטי-ישראלית ברחבי העולם? כבר יודעים שמצבנו בזירה התקשורתית-הסברתית לא טוב ושכל השונאים והאנטישמים יוצאים עכשיו מהחורים וחוגגים את הטבח ביהודים.

חמפ

לדעתי יש לנו טעות קשה בהסברה
כשתוקפים אותנו קבוצות איסלמיות (חמאס וחבריהם בעולם הערבי) הם לא תוקפים אותנו בגלל שאנחנו יהודים אלא בגלל שאנחנו לא מוסלמים (כופרים). וזה הבדל ענק. חשוב להדגיש את זה כי מה שקרה בשואה היה *רק* בגלל שאנחנו יהודים.
היום חשוב להבהיר: א- האסלאם לאורך מאות שנים טבח בקבוצות אתניות מסוגים שונות, ובאמצעות זוועות הטלת פחד ואימה שחיטה וברבריות, גרם לשורדים לקבל על עצמם את האיסלאם כדי לשרוד. זה קורה גם עכשיו בכל מיני איזורים במזרח התיכון ובאפריקה.
נזכיר את לבנון שלפני לא הרבה זמן כשהגיעו לשם פליטים מוסלמים בעקבות מלחמות, היא הייתה נוצרית מערבית דמוקרטית ומשגשגת. לא ירחק היום שלא ישאר שם אפילו נוצרי אחד.
כך אפשר גם להסביר שלא מדובר פה בסכסוך על אדמה, או כל תירוץ אחר.
לכן עובדתית זה לא נכון, ויוצר הסברה שגויה והרבה מאד נזקים עקיפים אחרים (כמו האנטישמיות בעולם שמרימה ראש)
ברגע שיבינו את זה, ההסברה שלנו תשתפר פלאים.
קל לנו להרים את דגל השנאה ליהודים, כי הורגים בנו את זה של שורש הסכסוך. זה בסדר כהסברה משנית אם רוצים לבקש את תמיכתם של היהודים בעולם. אבל בשום אופן לא כהסברה עיקרית.
מספיק לקרוא את שני ספריו של בן החמאס כדי להבין מה קורה פה.

ראובן כהן

חובה ראשונה במעלה לפרסם ללא שום צנזורה את סרט הזוועות.
לא משנה כלל וכלל כמה “בכירים” ו”מקבלי החלטות” יצפו בו, כל עוד השטח מקבל את המידע רק מכלי שני נמשיך לראות עוד ועוד הפגנות כאלו ובסופו של דבר הקולות של ההמון “מלמטה” הם אלו שמשפיעים יותר מכל על אלו “מלמעלה”.
רק שחרור כל החומר כך שכל אדם בעולם יוכל לצפות בו או יידע שחברו כבר צפה בו – יכול להחליש באופן משמעותי את ההזדהות המופגנת עם החמאס ואת האטימות לגבי כל מה שקרה וקורה לנו בישראל, ובדיוק כמו בהטלת פצצות מהאוויר – לא צריך להיבהל מ”נזק רגשי אגבי”, הנזק שבאי פרסום החומר גדול בהרבה וללא שום השוואה.
כשהחמאס משחרר כל יום סרטונים, אותנטיים או ערוכים ומבוימים, של תינוקות משוסעים ומפוחמים מבין ההריסות, אין לנו את הפריווילגיה לשדר את הזוועות שהם עשו לנו עם פינצנטות.

אגא

צריך להוסיף במקביל לסרטון הזה, סרטון של עדר פרות. גם זה עדר שלא חושב וגם זה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן