אבו עלי אקספרס

חדשות, מבזקים ופרשנות על העולם הערבי

תימכו בערוץ

יממה בעזה.

אחרי שקט יחסית ארוך מידיעות מעניינות בעזה היתה לנו יממה עמוסה במיוחד. הכל התחיל בירי של פלג דאע”שי ככל הנראה לעבר שדרות (מצורפת לקיחת האחריות הרשמית היחידה שפורסמה עד כה לירי), תגובה ראשונית של צה”ל(מגדל מים מחורר מצורפת תמונה) , עצרת של חמאס עם מצעד צבאי ברפיח(מצורפות תמונות- בולטת נוכחות של נשק נ”מ) , כולל נאום לא מרגש במיוחד של חוד’יפה כחלות הרי הוא “אבו עובידה המסתורי” , דובר גדודי עז אדין אלקסאם. בערב חיל האוויר תקף בעוצמה, נרשמו 3 נפגעי חרדה בעזה ושניים מרסיסים וגם כמה חממות הרוסות, כפי שניתן לראות בתמונות. הזרוע הצבאית של החזית העממית לשחרור פלסטין החליטה לרכוב על הירי וניסתה לתת
תוקף לאיומיה נגד ישראל בעניין שחרור העציר המנהלי שובת הרעב, בלאל כאיד (אפילו קראו על שמו רקטה-בלאל 69,ע”ש 69 ימי שביתת הרעב שלו). כל הצדדים מיצו את מכסת האיומים המרומזים שלהם(שום דבר אמיתי או ממשי), כולם הצליחו להכיל את האירועים והשקט שב על כנו כבעבר.
אלג’זירה אף היא תרמה את חלקה ב15 דקות התהילה של עזה ופרסמה תמונה, לכאורה מתוך אחד מתחנות המשטרה בסיני, בה נראים שניים מארבעת אנשי חמאס שנחטפו בשנה שעברה מצידו המצרי של מעבר רפיח.
העזתיים התרגשו עוד קצת. ובסופו של דבר עזה היא עזה. בינתיים שקט. לאף אחד אין עדיין אינטרס ממשי בעימות שם. מקסימום תחרות קריקטורות.
תמונות נוספות בתגובות.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דילוג לתוכן