אבו עלי אקספרס

חדשות, מבזקים ופרשנות על העולם הערבי

תימכו בערוץ

פוסט חגיגי:

משרד החוץ האוסטרלי פתח בחקירה בעניין מימון גורמי טרור בעזה בעקבות מידע שפורסם כאן בבלוג

לפני כחודש וחצי ב 14 למאי ציינו הפלסטינים בעזה את יום הנכבה במפגן אלימות שהוביל למותם של כ 60 פלסטינים.
ב 18 למאי פרסמתי כאן דוח שני מסוגו (הראשון היה על הרוגי יום האדמה) ובו פירטתי את רשימת הרוגי הנכבה ושיוכם הארגוני של מרבית ההרוגים על פי מידע שליקטתי. לינק לפוסט:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1855036317852090&id=1024181447604252

הפוסט תורגם לאנגלית והופץ במקורות רבים. בין היתר התגלגל הפוסט גם לכמה אנשים טובים באוסטרליה שידעו לחבר אחד ועוד אחד וגילו שאחד מההרוגים ברשימה הוא אחמד אלעדיני, אותו זיהיתי כראש ארגון סניף דיר אלבלח של החזית העממית.
בתמונה שצירפתי לפוסט המקורי (כאן בתגובות) נראים אנשי הזרוע הצבאית של החזית העממית (הנחשבת לארגון טרור מבחינת מדינות המערב) נושאים את גופתו המעוטרת בסרט ראש ל הזרוע הצבאית.
אותם אנשים טובים יצרו איתי קשר וביקשו לאמת את קשר של אלעדיני לארגון ללא מטרת רווח בשם “מרכז מען” הזוכה למימון של מליוני דולרים בשנה באדיבות משלם המיסים האוסטרלי.
משאומת הקשר הועבר המידע לגורמים הרלוונטיים במשרד החוץ האוסטרלי שהחל בחקירה לבירור השימוש הנעשה בכספים האוסטרלים.
היום, 28 ליוני התפרסמה בעמוד הראשי של הדיילי טלגרף האוסטרלי, כתבת שער, על ידי אחת מעורכות העיתון שכולה עוסקת בפרשה ומתארת את נתיב הכסף ממשלם המיסים האוסטרלי ועד לארגון הטרור החזית העממית באמצעות ארגון “מרכז מען”.
הסברה טובה יכולה להניב תוצאות על קרקע המציאות. תודה לכל מי שעזר בשיתוף והפצה כאן ומעבר לים. ותודה מיוחדת לאנשים הטובים באוסטרליה.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

כתבות נוספות

דילוג לתוכן