אבו עלי אקספרס

חדשות, מבזקים ופרשנות על העולם הערבי

תימכו בערוץ

חמאס מפרסמת הערב כרוז רשמי בו היא שולחת את תנחומיה למשפחתו וחבריו של החייל האמריקאי שמת היום מפצעיו לאחר שלפני ימים אחדים הצית את עצמו מול שגרירות ישראל בוושינגטון, תוך קריאות “תשוחרר פלסטין” במחאה על המלחמה בעזה.

הקריקטורה מהרשתות החברתיות.

Subscribe
Notify of
guest
13 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
רועי
רועי
1 month ago

שימשיכו לשרוף את עצמם חיים

צבי
צבי
1 month ago

באמת תגובה יפה ויצירתית. אני מאחל להם שיהיה להם עוד הרבה הזדמנויות להפגין את יכולות האבל והנהי שלהם. אני מקווה שרבים ממחבלי חמאס יקחו דוגמה מאותו חייל אינפנטיל ויציתו את עצמם לפני שהפצצות שלנו ישיגו אותם.

סאיקי
סאיקי
1 month ago

כמו שאכלתי בקלוואה כשאדון אל אערורי הפך לשהיד (היה ממש טעים כל הכבוד לאופה), מחר אנחנו הולכים להכין קצת סמורס ומרשמלו בשביל לחגוג את המאורע.

גוני
גוני
1 month ago

זו לא החומה של מצרים?

Michael
Michael
1 month ago
Reply to  גוני

זה תוצר של AI, פרפרזה למקרה שארע אתמול שחייל אמריקני הצית את עצמו מול שגרירות ישראל בוושינגטון, לפי הנראה בסרטון לא היה לו הרבה סיכוי, היום הוא החזיר את נשמתו המפוייחת…

צחי
צחי
1 month ago

אלופי ההונאה, החרטוט והשקרים. לצערנו הם מצליחין במשימה שלהם לשטוף מוחות של צעירים ברחבי העולם. כל הארגונים תומכי פלסטיזים באוניבסיטאות קשורים לחמאס

אורן
אורן
1 month ago

המוות הכי טיפשי ומיותר אולי בהיסטוריה. הצית את עצמו בשביל משהו דמיוני. איזה חייל טיפש.

אירית
אירית
1 month ago

עוד אחד ששרוף על עזה…

יהודי
יהודי
1 month ago

עוד דוגמא לצעיר, בן 25, אחרי 3 במודיעין סייבר האמריקאי, שבמקום להבין את העולם סביבו החליט שהתעמולה שהאכיל את עצמו היא האמת, ושעדיף לצאת שאהיד.

אם זה לא היה קשור ליצרני התעמולה בעזה זה היה קורה בגלל ״הקולוניאליזם במקסיקו״ או מסיבה מיקרית אחרת: הכעס והצורך בהכאה עצמית קשור יותר למשימותיו בסייבר של חיל האוויר האמריקאי מאשר לעזה והנאצים שחיים שם.

ימני
ימני
1 month ago
Reply to  יהודי

כתוב לך צעיר אמריקאי, הוא יכול להיות פלשתיני ככל שאתה יודע

ימני
ימני
1 month ago

“אמריקאי”

עע מ
עע מ
1 month ago

הוא זכאי ל-72 ??

דילוג לתוכן