אבו עלי אקספרס

חדשות, מבזקים ופרשנות על העולם הערבי

תימכו בערוץ

לא היו 112 הרוגים באירוע על חוף הים בעיר עזה אתמול

אתמול כתבתי כאן מספר פעמים, שבדומה ל”מארב ההומניטרי” שעשו הפלסטינים בבית החולים אלמעמדאני בעיר עזה בתחילת המלחמה ושהתברר ככזה מאוחר יותר (ומאוחר מדי), גם באירוע אתמול שיקרו הפלסטינים, ניפחו מאוד את מספרי ההרוגים ועשו כל שביכולתם כדי לגייס את הקהילה הבינ”ל ואת ארה”ב נגד ישראל.
הם די הצליחו.

ציינתי אתמול שככה לא נראה בערוצים הפלסטינים אירוע עם כ 100 הרוגים. התיעוד של הרוגים בשטח היה מינורי, הרוגים בודדים וגם התפרסם שעות אחרי האירוע עצמו (שהחל כשהיה חשוך בארבע לפנות בוקר).
הפלסטינים לא הציגו שמות של הרוגים ולא הראו מאה גופות ובטח שלא מאות פצועים כפי שטענו. הם הרי הגורם שקובע את המספר… כבר הוכח בעבר על ידי ארגוני זכויות אדם שאינם מצדדים בישראל שהם שיקרו אז מדוע שלא יעשו זאת שוב אם זה משרת את המטרות שלהם? ועכשיו הם זקוקים לזה יותר מתמיד…יש קשב במערב.. יותר מבעבר.

אני מצרף סרטון שפורסם באלג’זירה אתמול ובו נראים “מתים – חיים”. שימו לב בסוף בסרטון למבט של השחקן למצלמה. הוא ממש שואל בעיניים: איך היה המשחק?

00:00
00:00
Subscribe
Notify of
guest
5 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
אודי
אודי
2 months ago

בן כספית כותה היום במעריב:

“אחד הקשיים המרכזיים התעורר בהכנסת סיוע לצפון הרצועה. המשאיות היו נבלמות בדרכן צפונה, על ידי פעילי חמאס חמושים. כך נוצר מצב שהצפון מופקר ונתון בסיכון ממשי של משבר הומניטרי ורעב. באין מנגנון חלופי, יצא צה”ל לפיילוט שבמסגרתו משאיות נכנסות מכיוון השטח הישראלי דרך מובלעות במזרח הרצועה ומשם נעות לצפון הרצועה, בסיוע צה”ל. זה בדיוק הפיילוט שהוביל לאסון של יום חמישי.”

ומכאן לרצון של חמאס להדהד את זה במקסימום.

אלי
אלי
2 months ago

גם השני עוצם עיניים מת העיניים שלו פתוחות

דילוג לתוכן