אבו עלי אקספרס

חדשות, מבזקים ופרשנות על העולם הערבי

תימכו בערוץ

גם בכיר החמאס עזת א-רשק, מתייחס לדבריו של דובר צה”ל בהודעה רשמית לעיתונות:

בהמשך לכתבה קודמת, לקריאה לחצו כאן

דבריו של דובר הצבא הציוני וההבהרה שהוציא בעקבותיהם הם אחד מן המשתנים האסטרטגים להם גרמה מערכת “טופאן אלאקצא” ב 7.10 המבורך.

“חמאס היא רעיון בלבבות האנשים וחיסולו הוא אשליה וזריית חול בעיני הישראלים.” הגרי צודק והוא שקרן (בד”כ).

הרעיון שעליו דיבר (הגרי) הוא רעיון ההתנגדות, שהולך ומתעצם ומתחדש, עד ניצחונם של הנחושים על אויביהם עד שיסתיים הכיבוש והארץ תטוהר מטומאתו.

במשך יותר ממאה שנה מנסים המנדט הבריטי ואח”כ הכיבוש, לחסל את הרעיון הזה והיום הם מאשרים באופן מוצהר שנסיונות אלה נכשלו ושהם חסרי אונים מול ההתנגדות ובמיוחד מול תנועת חמאס.

האישור הזה מצדם הוא עדות לתבוסה נפשית ורעיונית – אסטרטגית שמגיעה במקביל לתבוסה חסרת תקדים בשדה הקרב. זו ההקדמה המבשרת את הניצחון הגדול שלנו בעזרת אללה.

Subscribe
Notify of
guest
8 תגובות
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
רועי

הוא נראה כמו יבחוש

גארפילד החתול

זה הזמן לפטר את הגרי. הוא דובר ממש גרוע.

כפיר

גם את הנאציזם לא חיסלו בתור רעיון. לחסל רעיון זה בלתי אפשרי. לדאוג של רעיון הזה לא תהיה משמעות צבאית ושלטונית, אפשרי בהחלט. חבל רק שהממשלה הזו לא רוצה לחסל את חמאס, הפרטנר הטוב ביותר שלה.

ישראל ישראלי

אם ככה נראה נצחון מוחלט בשדה הקרב אני מעדיף להפסיד…

גנדון

לצערי החמאס צודקים תראו איך המדינה הזאת מתנהלת כמו חבורה של אימפוטנטים שלא לדבר על הבוגדים שבתוכינו… והגרי בלי קשר מונגולואיד מפגר

מגחך

צודק. לא זכור לי שהאמריקאים דיברו ככה כאשר הכניעו את הנאצים והיפנים.

דניאל ל

כמו שהממשלה לא מייצגת אותנו ואת רוח העם, כך לצערי גם ראשי מערכות הבטחון. הם חיים בניתוק, חושבים שהם כבר עושים הכל ויש להם כמה זמן שהם רוצים.
הם לא נחושים, ולא מייצגים את הנחישות הדרושה מהם.
עצוב מאוד שהוא בכלל מדבר ככה כלפי חוץ באופן ישיר, צריך לפטר אותו. לא החלטה שלו האם אפשר או לא לנסות להשיג את כל החטופים בדרך צבאית

איתנ

לא צריך לחסל את הרעיון, צריך להציג אלטרנטיבה. לתת את עזה לסעודים שיעבידו את העזתים למוות כדי לבנות ולנהל את הנמל שהם רוצים בים התיכון. איך הסעודים יטפלו בהם כבר ממש לא מעניין אותנו.

דילוג לתוכן